Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друзі Гандзюк вважали Мангера "ворогом номер один" для активістки

Сам очільник облради каже, ніколи з активісткою не бачився і не спілкувався.

Очільник Херсонської обласної ради Владислав Мангер не затриманий і перебуває у Херсоні. Він підтверджує: правоохоронці дійсно оголосили йому підозру у вбивстві Катерини Гандзюк, але заявляє, що він невинний, йдеться у ТСН.16:45.

Мангер підтверджує, що в нього у квартирі зранку були слідчі. Чи проводили обшук - мовчить, посилається на таємницю слідства.

"Мене офіційно на завтра (вівторок, 12 лютого) запрошено на допит до міста Києва до слідчого управління СБУ. Я хочу сказати одне: я нікуди не їхав, я нікуди не їду і не збираюсь нікуди тікати. Я буду відповідати, буду приходити до слідства і співпрацювати. Поки злочинці не будуть знайдені", - наголосив Мангер.

Біля будинку Мангера ТСН зустріла друзів Катерини Гандзюк. Вони переконують: із головою облради в неї дійсно були погані стосунки.

"Це був "ворог номер один" для Каті. Вона пішла з Батьківщини, написала заяву після того, як Мангера взяли на минулих парламентських виборах. Через те, що туди взяли", - каже друг активістки Олександр Власов.

ВідеоРозслідування вбивства Гандзюк: голові Херсонської облради оголосили підозру

Названо прізвище ймовірного замовника вбивства Катерини Гандзюк. Підозру оголосили голові Херсонської облради, Владиславу Мангеру. У слідства є докази, запевняє генрокурор Юрій Луценко. Мангера і раніше пов'язували із підозрюваним Олексієм Левіним. 

Розслідування вбивства Гандзюк: голові Херсонської облради оголосили підозру

"Вона сказала: "Чи можеш ти собі уявити, що у чиновника такого рангу - голова облради це доволі такий високий ранг чиновника - у приймальні сидить весь криміналітет Херсона. Це мені запам'яталося, і вона повторювала це декілька разів декільком людям", - пригадує інший товариш загиблої Серій Нікітенко.

Підозрюваним по справі спочатку Владислав Мангер  не проходив, однак активісти заявляли: він причетний до вбивства Катерини. І пов'язували його із головним підозрюваним - Олексієм Левіним, який втік за кордон. Начебто у голови облради з Левіним був спільний бізнес. Сам Мангер це заперечує, а ще заявляє: Катерину особисто не знав, неприязні до неї ніякою не було. Його адвокат теж вважає підозру необґрунтованою.

"Із змісту повідомлення про підозру взагалі незрозуміло при чому тут Мангер до справи Гандзюк. Тобто, йде досить значний опис всіх подій і в кінці вказується, що підозрюється у всьому Мангер. Але будь-яких причинно-наслідкових зв'язків між діяльністю Мангера і діяльністю Гандзюк не проглядається", - зазначив адвокат Дмитро Ільченко.

Але  у Генпрокуратурі запевняють: мають докази, що саме Мангер був замовником вбивства Каті Гандзюк.

Владиславу Мангеру 48 років, він очолює обласну федерацію боксу, а посаду голови обласної ради зайняв два роки тому.  Каже, доки триває слідство, перебуватиме у відпустці за власним рахунком. З лав обласної організації Батьківщини його вже виключили три дні тому.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції