Екс-глава НБУ Гонтарева переїхала жити до Лондона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона живе у столиці Британії з 1 жовтня.

Колишня керівниця Національного банку України Валерія Гонтарева з 1 жовтня живе у столиці Великої Британії Лондоні, де вона працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки.

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Новое время".

За її словами, вона разом з сином орендує у Лондоні "маленьку двокімнатну квартиру".

"І як же мені було смішно, коли абсолютно божевільний [екс-глава СБУ] Валентин Наливайченко розповідав по телебаченню в той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарева купила у Лондоні будинок за 23 млн фунтів", - каже екс-глава НБУ.

Гонтарева поскаржилася, що у Лондоні "колосальна бюрократія".

"Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш наживо, але документи в основному підписуєш по Інтернету. Однак кількість документів, перевірок та іншого — це більше, ніж ви можете собі уявити", - сказала вона.

Нагадаємо, Гонтарева очолювала НБУ від червня 2014 року. Навесні 2017-го вона написала заяву на звільнення за власним бажанням й не виконувала обов'язки голови НБУ майже рік. Офіційно народні депутати звільнили її з посади лише в березні 2018-го.

ВідеоСуд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Йдеться про недостовірне декларування грошей, які були витрачені на відпустку тодішньої чиновниці на Мальдівах два роки тому. На думку детектива НАБУ, вона обійшлася Гонтаревій у 250 тисяч гривень, а цього, мовляв, недостатньо для кримінальної відповідальності. За даними апелянта, тижневий відпочинок на Мальдівах вартував гаманцю Гонтаревої майже мільйон гривень.

Суд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції