Форум "Україна 30" відновлює роботу: коли і про що говоримуть спікери

Дата публікації
Перегляди
403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Форум "Україна 30" відновлює роботу: коли і про що говоримуть спікери

Фото: УНІАН

Спікери Форуму будуть обговорювати безпеку України.

Всеукраїнський форум "Україна 30" виходить з карантину, на який пішов 21 березня. Відновить свою роботу Форум вже наступного тижня.

Про це повідомляється на сторінці Форуму у Facebook.

Уточнюється, що форум "Україна 30" відновлює роботу наступного вівторка, 11 травня. У перший день говоритимуть на заході про безпеки країни.

"Жорсткий локдаун у Києві закінчився, громадський транспорт запрацював, тож гості та спікери Форуму "Україна 30" більше не матимуть жодних перешкод. Форум розпочнеться 11 травня з теми "Безпека країни"", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 6 травня заявив, що Росія відвела з території тимчасово окупованого Криму лише 3,5 тисячі своїх військових, а тому загроза з боку РФ залишається. 

Як повідомлялося, раніше президент Володимир Зеленський анонсував щотижневе проведення масштабних форумів у форматі суспільного діалогу до святкування 30-річчя незалежності України. Зі слів президента, окрім COVID-19 "будемо говорити про безпеку та оборону, про мир та війну, про Крим і Донбас, комунальні тарифи, судову та антикорупційну системи, сільське господарство, діджиталізацію, інфраструктуру, освіту, науку, культуру та спорт, про медичну, про соціальну сфери, про українську промисловість, екологію, місцеве самоврядування" тощо. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Ольга Стефанишина про Всеукраїнський форум "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді"

Ольга Стефанишина про Всеукраїнський форум "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді"

Повʼязані теми:

Наступна публікація