Герой Бельбека Мамчур побував у центрі військової підготовки на Прикарпатті

Герой Бельбека Мамчур побував у центрі військової підготовки на Прикарпатті

Легендарний уже військовий підтвердив потрібність подібних структур.

Центр військової підготовки та інформації на Прикарпатті відвідав герой Бельбека. На вишкіл "курсантів" потрапив полковник Юлій Мамчур, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Командир бригади тактичної авіації приїхав саме під час вишколу. Вихованці центру під наглядом бійця Нацгвардії, який нещодавно повернувся з Донбасу, вивчали вогнепальну зброю та вчилися розмінуванню.

За словами організаторів, центр створили не лише заради бойової підготовки добровольців, а й для підтримки та допомоги тим військовим і їхнім родинам, які постраждали під час АТО на Донбасі.

"Центр військової підготовки та інформації було створено для того, щоб систематизувати інформацію щодо людей, які можуть потрапити в АТО, щоб їх відповідно підготувати, щоб їх оснастити відповідним чином. Також систематизувати людей, які вже були в АТО, постраждали в АТО, і щоб максимально приділити часу, увагу і відповідно оздоровити", - пояснив ініціатор проекту народний депутат Олександр Шевченко.

Відео Герой кримського Бельбеку відвідав центр військової підготовки та інформації на Прикарпатті

У "курсанти" вже записалися понад півсотні чоловіків. Наймолодшому з них 15 років, найстаршому – 55. Їх підготовкою військовий льотчик залишився задоволений.

"Колись, у радянські часи, хлопці та дівчата з восьмого класу вивчали військову справу. Зараз ця система повністю зруйнована, і молодь не отримує певного досвіду. Ситуація показала, що необхідно створювати такі курси. Бо наша молодь повинна вчитися захищати Батьківщину", - сказав Мамчур.

Як уже повідомлялося, Мамчур спростував чутки про пропозицію очолити Нацгвардію.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів