Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Герої "Гри престолів" з’явилися на українських вулицях

Герої "Гри престолів" з’явилися на українських вулицях

Джона Сноу впізнали в Києві, а от Дайнеріс у Запоріжжі проігнорували.

На останній сезон "Гри престолів" витратили 90 мільйонів доларів, його знімали два роки, а автори пообіцяли найцікавіший сюжет із неймовірними хитросплетіннями. Напередодні прем’єри фінального сезону герої серіалу з’явилися на українських вулицях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дмитро обрав образ Джона Сноу, який помер в кінці 5-го сезону, але після обурення фанатів воскрес у 6-му. "Це добрий, позитивний персонаж", - каже чоловік, хоч на совісті його героя 86 смертей. Але Джона Сноу люблять і на вулиці одразу ж впізнають: "Прикольно придумали". Юлія Саніна, лідерка гурту The Hardkiss і віддана фанатка "Гри престолів", згадує, що любов до серіалу з’явилася завдяки коханому. "Коли вже п’ята людина сказала, що твій чоловік – копія Кхала Дрого, я вирішила подивитися, чи дійсно він схожий. Я зрозуміла, що я хочу подивитися серіал про свого чоловіка, і так я почала дивитися", - розповіла вона. Герой загинув у першому сезоні, але Саніна продовжила дивитися серіал і тепер переживає, чи переможуть білих ходаків.

Відео "Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Останній сезон серіалу "Гри престолів" знімали 2 роки. На нього витратили 90 мільйонів доларів. Напередодні прем'єри фінального сезону герої серіалу вже виходили з лондонського Тауера, з'явились вони і на українських вулицях. Про матір драконів в індустріальному Запоріжжі та Джона Сноу на столичній Оболонській набережній – у сюжеті.  

"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Запорізьку матір драконів на вулиці перехожі проводжають поглядом, але не впізнають Дайнеріс – владну і сильну жінку з кіно. Там її дракон Рейегаль знищив 171 істоту, Дрогон – 135. Невпізнана в рідному Запоріжжі Дайнеріс теж чекає на фінальний сезон: "Сумно прощатися, але так цікаво знати, чим уся ця історія завершиться". Однак загалом українці зізнаються, що українські реалії жорсткіші за серіальні: "У нас пристрасті – "Гра престолів" відпочиває".

Як повідомлялося, британо-американський актор Річард Брейк, відомий за роллю Короля Ночі у серіалі "Гра Престолів" невдовзі відвідає Київ. 1 і 2 червня актор стане спеціальним гостем тематичного фестивалю, де поспілкується з прихильниками серіалу і проведе автограф-сесію.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції