Глава УГКЦ у США розповів про симпатію Януковича до Московського патріархату

Святослав Шевчук каже, що президент Віктор Янукович надає преференції лише одній конфесії.

Створюється враження, що президент України Віктор Янукович продовжує надавати преференції лише одній конфесії в Україні – Українській православній церкві (Московського патріархату) і відкрито це декларує.

Про це клава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук заявив у Філадельфії в інтерв'ю Філадельфійській радіостанції, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

За його словами, через віддавання переваги одній Церкві інші конфесії наче "відходять на маргіналії".

"Чиновники різного рівня, навіть підсвідомо, копіюють свого Президента і відповідно ставляться до інших конфесій", – наголосив блаженніший Святослав.

Він нагадав, що кілька місяців тому президент наказав, аби всі державні чиновники ставилися однаково до всіх конфесій. За його словами, цей наказ виконувався по-різному, наприклад деякі губернатори вважали за потрібне зустрітися з представниками всіх церков і вони це зробили, а ось в Одесі такого не вийшло.

"Ми в останньому листі від Синоду подякували президентові за те, що він хоче, щоби було однакове ставлення, проте де-факто на місцях такого немає", – наголосив предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав перебуває з душпастирським візитом у Сполучених Штатах Америки. Візит триватиме до 21 листопада.

На початку жовтня УГКЦ написала Януковичу жорсткий лист, в якому політику нинішнього керівництва держави назвали "украй недалекоглядною і безвідповідальною".

Читайте також:

Патріарх Кирило ігнорує главу УГКЦ

Греко-католики написали Януковичу жорсткий лист

Папа Римський привітав нового главу греко-католиків українською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: