Глава УГКЦ у США розповів про симпатію Януковича до Московського патріархату

Дата публікації
Перегляди
1871
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Глава УГКЦ у США розповів про симпатію Януковича до Московського патріархату

Шевчук у США розповів, як Янукович ставиться до різних конфесій / Фото: ugcc.org.ua

Святослав Шевчук каже, що президент Віктор Янукович надає преференції лише одній конфесії.

Створюється враження, що президент України Віктор Янукович продовжує надавати преференції лише одній конфесії в Україні – Українській православній церкві (Московського патріархату) і відкрито це декларує.

Про це клава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук заявив у Філадельфії в інтерв'ю Філадельфійській радіостанції, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

За його словами, через віддавання переваги одній Церкві інші конфесії наче "відходять на маргіналії".

"Чиновники різного рівня, навіть підсвідомо, копіюють свого Президента і відповідно ставляться до інших конфесій", – наголосив блаженніший Святослав.

Він нагадав, що кілька місяців тому президент наказав, аби всі державні чиновники ставилися однаково до всіх конфесій. За його словами, цей наказ виконувався по-різному, наприклад деякі губернатори вважали за потрібне зустрітися з представниками всіх церков і вони це зробили, а ось в Одесі такого не вийшло.

"Ми в останньому листі від Синоду подякували президентові за те, що він хоче, щоби було однакове ставлення, проте де-факто на місцях такого немає", – наголосив предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав перебуває з душпастирським візитом у Сполучених Штатах Америки. Візит триватиме до 21 листопада.

На початку жовтня УГКЦ написала Януковичу жорсткий лист, в якому політику нинішнього керівництва держави назвали "украй недалекоглядною і безвідповідальною".

Читайте також:

Патріарх Кирило ігнорує главу УГКЦ

Греко-католики написали Януковичу жорсткий лист

Папа Римський привітав нового главу греко-католиків українською мовою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1871
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація