Ще одна фракція не проголосуватиме за визволення Тимошенко

Ще одна фракція не проголосуватиме за визволення Тимошенко

У можновладців з'явиться більше спокус залізти до державної кишені, вважає Рибаков / Фото: gbgalsgallery.com

На переконання Рибакова, це сприятиме зростанню корупції.

Фракція "Реформи заради майбутнього" не готова підтримати гуманізацію статті, за якою засуджено екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це заявив глава депутатської фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков.

За його словами, позбавлення кримінальної відповідальності чиновників за перевищення влади або службових повноважень сприятиме зростанню корупції.

Тому гуманізація 365 статті Кримінального кодексу, яка передбачає відповідне покарання, не принесе користі суспільству і стане кроком назад з точки зору дотримання європейських стандартів.

На переконання Рибакова, якщо зняти кримінальну відповідальність за цією статтею, то у можновладців з'явиться більше спокус залізти до державної кишені, адже максимум, що їм загрожуватиме - штраф.

"Ті, хто пропонує гуманізувати цю статтю, хочуть впровадити в Україні систему, коли за перевищення чиновниками влади можна буде відкупитися. До того ж, захисники ідеї гуманізації цієї статті ставлять перед собою єдину мету - випустити з в'язниці Юлію Тимошенко", - вважає депутат.

"При всій повазі до неї як одного з лідерів опозиції парламент, як єдиний законодавчий орган країни не повинен ухвалювати рішення для однієї особи. Верховна Рада має працювати, виходячи з інтересів усіх громадян", - заявив він.

За словами Рибакова, гуманізація економічних злочинів повинна мати на меті зменшення тиску держави на підприємців.

"Щоб вони не боялися опинитися за ґратами внаслідок перевірок чи бухгалтерських помилок. Але це не має стосуватися чиновників, які виконують функції держави і живуть за рахунок платників податків", - цитує депутата агентство.

"Тому фракція не готова підтримати ідею декриміналізації статті, за якою засуджено Тимошенко", - наголосив Рибаков.

У фракцію "Реформи заради майбутнього" входять 20 депутатів.

Раніше фракція Партії регіонів заявила, що виступає проти декриміналізації статті вироку колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, погоджувальна рада ВР підтримала розгляд парламентом у другому читанні законопроекту №9221 про декриміналізацію економічних злочинів на засіданні у вівторок, 15 листопада.

Читайте також:

Регіонали не голосуватимуть за звільнення Тимошенко

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Литвин: на декриміналізацію "статті Тимошенко" не вистачає голосів

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

Повʼязані теми:

Наступна публікація