Папа Римський привітав нового главу греко-католиків українською мовою

Папа Римський побажав, щоб "Пресвята Тройця уділяла повноту дарів, зберігаючи в мирі та злагоді любий український народ".

Новообраний глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук разом з єпископами – членами Постійного Синоду взяв участь у загальній аудієнції зі Святійшим Отцем Бенедиктом XVI. В ході аудієнції Папа Римський українською мовою привітав Шевчука, єпископів та вірних УГКЦ.

Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

За його словами, Бенедикт XVI, зокрема, сказав: "Запевняю мою постійну молитву, щоб Пресвята Тройця уділяла повноту дарів, зберігаючи в мирі та злагоді любий український народ".

"Ваше Блаженство, Господь покликав Вас до служіння та проводу цієї знатної Церкви, частини того народу, який понад тисячу років тому отримав Хрещення у Києві. Я впевнений, що Ви, просвітлені діянням Святого Духа, очолюватимете свою Церкву, провадячи її у вірі в Ісуса Христа згідно з власною традицією та духовністю, в сопричасті з Петровою Столицею, яка є видимим вузлом цієї єдності, задля якої численні сини і доньки не пошкодували навіть віддати своє життя", - зазначив понтифік.

У вітальному слові Бенедикт XVI з подякою згадав попереднього главу УГКЦ Блаженнішого Любомира (Гузара) та запевнив, що молиться "про Боже благословення для Вас, Ваших єпископів, священиків, ченців та черниць і всіх вірних".

Під час аудієнції на площі Святого Петра в Римі були присутні декілька сотень українців. Священики, студенти, сестри-монахині та миряни, які проживають в Італії, прийшли привітати Папу Римського та нового главу УГКЦ з державними прапорами, вітальними надписами та духовними піснями.

Читайте також:

Новий Глава греко-католиків носить український годинник за 90 євро

Патріарх Кирило носить годинник за 30 тисяч євро

Гузар запропонував об'єднати всі церкви: Московський патріархат збентежений

Священиків греко-католицької церкви до співпраці схиляють силовики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: