ГПУ завершила розслідування стосовно "діамантового" прокурора

Наразі місцеперебування Корнійця та його сестри-спільниці встановлено.

Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно Олександра Корнійця та його сестри Лариси Прокопенко.

Про це повідомляє ГПУ.

Корнійця підозрюють у вимаганні, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збуті чи використанні підроблених документів тощо.

У зв'язку з переховуванням підозрюваних від органів слідства, неприбуттям на неодноразові виклики до слідчого та неповідомленням про місце свого перебування, 7 вересня досудове розслідування у кримінальному провадженні було зупинено.

Наразі місцеперебування Корнійця та його сестри встановлено, у зв'язку з чим досудове розслідування відновлено.

Крім того, було встановлено термін для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 10 жовтня, по завершенню якого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва по так званій "сміттєвій справі" заарештував майно сестри скандального екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, яка проходить по справі в якості спільника.

5 липня 2015 СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ. У результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

За даними слідства вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Зловмисники вилучили техніку в підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За "допомогу" в поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тис. доларів США. Підприємець Валерій Гібаленко виступав посередником у цій схемі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: