Град та потоки води на вулицях: у Дніпрі вирувала сильна негода

Град та потоки води на вулицях: у Дніпрі вирувала сильна негода

Фото: Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області

Дощ з градом вирував і в Херсонській області.

Негода накрила Дніпро: злива перетворила вулиці на річки та засипала дороги градом розміром із перепелине яйце.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 20 серпня.

Напередодні у місті була потужна злива. Через глибокі калюжі в годину пік зупинились головні проспекти міста. Вода на дорогах місцями була вищою за вікна автомобілів. Подекуди проїхати не міг і громадський транспорт: призупинився рух трамваїв по кількох маршрутах. Затопило також супермаркет. Вода стікала зі стелі просто на торговельні ряди. Крім того, щонайменше одне дерево впало та розтрощило автівку. 

У Херсонській області водіям довелося ковзати. Там також був дощ із градом, а тому траса заледеніла. На відео, які відзняли користувачі соцмереж, видно, що дорога повністю вкрилася товстим шаром льоду. Рух через це ускладнився і частина автівок просто стояла на узбіччі.

Новини України: Дніпро накрила негода та град - принаймні одне дерево впало та розтрощило авто

Новини України: Дніпро накрила негода та град - принаймні одне дерево впало та розтрощило авто

Як повідомлялося, днями у Хмельницькому була потужна злива: повалило дерева, а вулиці перетворилися на річки. Град зі шквальним вітром налетіли на місто ввечері. Дерева падали на дроти, а потоки води хлинули у двори. Зливова каналізація не справлялась з такою кількістю опадів, а тому середмістя затопило. Відео потопу хмельничани викладали у мережу. Фільмували і град розміром із горіх.

Повʼязані теми:

Наступна публікація