Гройсман пообіцяв Мінфіну США продовжити реформи в Україні

Гройсман запевнив у продовженні співпраці із МВФ

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв Мінфіну США продовження реформ в Україні. Про це очільник Кабміну заявив під час зустрічі в Києві з заступником міністра фінансів США з питань міжнародних фінансів Раміном Тулуї, пише "Радіо Свобода".

Зокрема, за словами Гройсмана, Київ буде намагатись виконати взяті на себе зобов'язання, а також продовжить співпрацю із основним кредитором – Міжнародним валютним фондом.

"Уряд України налаштований на проведення структурних і системних реформ у країні, і ми усвідомлюємо, що ці реформи потрібні в першу чергу нашій країні", - сказав Гройсман.

Також, Гройсман закцентував особливу увагу на боротьбі з корупцією, та реформування митниці. При цьому, глава уряду пообіцяв не оминути і реформу енергетичного сектору економіки, а також проведення пенсійної реформи.

Заступник міністра фінансів США, у свою чергу відзначив, що прогрес в українських реформах є.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, коли презентує план уряду. За його словами, план дій його уряду буде презентовано 26 травня і тоді ж прийнятий. Що ж стосується затримки із презентацією, то посадовець наголосив, що готовий план дій був ще 14 травня, але із презентацією затягнули.  За словами прем'єра, основні сили були спрямовані на складання ефективного плану.

"Це не просто папірець, на якому щось написано. Це абсолютно чіткі речі, якщо говорити про пріоритети і завдання – це сфера медицини, приватизація, макроекономічна стабілізація, реальна боротьба з корупцією – все те, що потребують сьогодні українські громадяни", - сказав очільник Кабміну. При цьому, Гройсман наголосив, що протягом місяця його уряд окреслив 5 основних напрямків та 70 задач на поточний рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: