Гройсман запропонував збільшити витрати на оборону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава Уряду запропонував збільшити оборонний бюджет на 23 млрд.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, на засіданні РНБО, запропонував збільшити оборонний бюджет на 2019 рік до 201 мільярда гривень.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Збільшення оборонного бюджету на 23 мільярди гривень, порівняно з 2018 роком, на думку глави Уряду, дозволить оновити озброєння та підвищити зарплату військовим.

"Вчора на засіданні РНБО запропонував збільшити оборонний бюджет 2019 на 23 млрд грн, в порівнянні з поточним роком. При ефективному використанні, такий бюджет дає можливість не тільки оновити озброєння, але і збільшити зарплату нашим військовим", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в РНБО ухвалили параметри оборонного бюджету на 2019 рік. На потреби сектору безпеки і оборони України буде скеровано понад 5% ВВП.

ВідеоГройсман розповів про пріоритети реформи освіти та її фінансування

Модернізація освіти, престиж вчительської професії і доступність навчальних закладів для всіх дітей - такі пріоритети реформи освіти. Про це сказав Гройсман, відкриваючи конференцію "Нова Українська Школа". Для впровадження нових стандартів освіти цьогоріч виділено півтора мільярда гривень. 

Гройсман розповів про пріоритети реформи освіти та її фінансування

Залиште свій коментар

Вибір редакції