Група військових прикувала себе до паркану Міноборони

Люди протестують проти незрозумілого ставлення до себе та відсутності грошей.

Бійці одного зі спецпідрозділів поновили свою протестну акцію – прикували себе до паркану міністерства оборони. Вони кажуть, що стоятимуть так, аж доки не отримають усі документи та заслужені гроші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Минулого тижня військові вже приковували себе до стовпа біля прохідної армійського міністерства. Пояснюють це тим, що на початку війни пішли воювати добровольцями, а потім групу запросили служити до Сил спеціальних операцій. Через конфлікт із керівництвом бійцям запропонували перевестися в іншу частину, але документи для переведення так і не видали, а із частини, де служили – просто вигнали.

ВідеоДруга спроба: бійці, яким не віддають документи про службу в АТО, відновили акцію протесту

Хлопці кажуть, що понад рік не отримують зарплатні, не можуть ані демобілізуватися, ані влаштуватися на роботу. За їхніми плечима бої на Савур-Могилі, у Дебальцевому, розвідвиходи в районі Горлівки, однак посвідчення учасників АТО не має жоден із групи. Після скандалу минулого вівторка бійцям пообіцяли вирішити їхні проблеми упродовж 48 годин, та майже за тиждень справа не зрушила з мертвої точки.

"Ми писали і командуванню ССО, і до Генпрокуратури, і міністру оборони, і начальнику Генштаба, і в СБУ. У нас повний пакет документів на підтвердження того, що ми цілий рік намагаємося достукатися", - кажуть учасники протестної акції.

Залиште свій коментар