Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Група військових прикувала себе до паркану Міноборони

Група військових прикувала себе до паркану Міноборони

Люди протестують проти незрозумілого ставлення до себе та відсутності грошей.

Бійці одного зі спецпідрозділів поновили свою протестну акцію – прикували себе до паркану міністерства оборони. Вони кажуть, що стоятимуть так, аж доки не отримають усі документи та заслужені гроші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Минулого тижня військові вже приковували себе до стовпа біля прохідної армійського міністерства. Пояснюють це тим, що на початку війни пішли воювати добровольцями, а потім групу запросили служити до Сил спеціальних операцій. Через конфлікт із керівництвом бійцям запропонували перевестися в іншу частину, але документи для переведення так і не видали, а із частини, де служили – просто вигнали.

Відео Друга спроба: бійці, яким не віддають документи про службу в АТО, відновили акцію протесту

Хлопці кажуть, що понад рік не отримують зарплатні, не можуть ані демобілізуватися, ані влаштуватися на роботу. За їхніми плечима бої на Савур-Могилі, у Дебальцевому, розвідвиходи в районі Горлівки, однак посвідчення учасників АТО не має жоден із групи. Після скандалу минулого вівторка бійцям пообіцяли вирішити їхні проблеми упродовж 48 годин, та майже за тиждень справа не зрушила з мертвої точки.

"Ми писали і командуванню ССО, і до Генпрокуратури, і міністру оборони, і начальнику Генштаба, і в СБУ. У нас повний пакет документів на підтвердження того, що ми цілий рік намагаємося достукатися", - кажуть учасники протестної акції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції