Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холодницький про записи НАБУ: Буду битися

Він пообіцяв приїхати до Верховної Ради для коментарів.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький стверджує, що має пояснення на всі звинувачення НАБУ.

Про це він сказав у розмові з кореспондентом ТСН.ua у середу.

«Я приїду в Раду - все прокоментую. Будемо битися», - сказав він, відповідаючи на запитання про опубліковані записи НАБУ.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького

Нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. 

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в одеській справі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції