Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ дізналися подробиці зі скарги Ситника проти Холодницького

Скарга ґрунтується на розмовах Холодницького.

Протягом місяця детективи НАБУ прослуховували кабінет головного антикорупційного прокурора Назара Холодницького.

Подробиці стали відомі Громадському.

Видання ознайомилася з текстом скарги, складеної на основі цих записів очільником НАБУ Артемом Ситником. 29 березня він подав цей документ до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії генпрокуратури.

Скарга ґрунтується на розмовах Холодницького, які стосуються кримінальних проваджень щодо народного депутата від «Народного фронту» Георгія Логвинського, мера Одеси Генадія Труханова, колишньої голови НАЗК Наталі Корчак, власника агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка та помічника голови РПЛ Олега Ляшка.

ВідеоАртем Ситник відреагував на інформацію про "жучки" НАБУ у кабінеті Холодницького

Чиновник назвав інформацію про негласне прослуховування у кабінеті керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького викривленою і не підтвердженою.

Артем Ситник відреагував на інформацію про "жучки" НАБУ у кабінеті Холодницького

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився.

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в "одеській справі".

Холодницький також звернувся з офіційним рапортом до генпрокурора Юрія Луценка з проханням змінити підслідність кримінального провадження, фігурантом якого він є, і доручити розслідування іншому департаменту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції