Інфікований коронавірусом нардеп заявив, що Зеленського дезінформували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп переконує, що не віддавав картку для кнопкодавства.

Інфікований новим коронавірусом парламентар із депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов переконує, що члени команди президента України Володимира Зеленського дезінформують главу держави про ситуацію з карткою депутата.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Шахова, його персональна картка для голосування не була зареєстрована у Раді 17 березня, як про це у відеозверненні казав президент.

"Повідомляю Вам, що 17 березня я не був присутнім та зареєстрованим на позачерговому засіданні Верховної Ради через погане самопочуття, яке згодом виявилося симптомами коронавірусу. Ні я, ні, тим паче, мої колеги замість мене не голосували. Аби перевірити цю інформацію, достатньо уважно подивитися сайт ВР, - зазначив він. - Дуже шкода, що Ваша команда досі не розібралася і дезінформує Вас у таких елементарних питаннях".

Шановний пане Президенте! У відповідь на Ваше відеозвернення повідомляю Вам, що 17 березня я не був присутнім та...

Опубліковано Сергієм Шаховим Середа, 18 березня 2020 р.

Зазначимо, що 18 березня сам нардеп групи "Довіра" підтвердив ТСН, що тест на коронавірус дав позитивний результат.

Раніше уряд ухвалив рішення заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах і автобусах, маршрутному таксі.

Від 17 березня заборонено закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачів, а починаючи від 18 березня - перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення.

Відео У МОЗ з'ясовують, з ким контактував хворий на коронавірус  нардеп Сергій Шахов

Коронавірус у Верховній Раді. Одним із хворих на Київщині виявився нардеп із групи "Довіра". Сергій Шахов заслаб після повернення зі Швейцарії, куди їздив на відпочинок. Але сам він не відкидає, що заразився ще до поїздки. З ким спілкувався депутат та де міг залишити вірусний слід – у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

У МОЗ з'ясовують, з ким контактував хворий на коронавірус  нардеп Сергій Шахов

Залиште свій коментар

Вибір редакції