Уряд дозволив іноземним вишам відкривати філії в Україні

Дата публікації
Перегляди
332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд дозволив іноземним вишам відкривати філії в Україні

Фото: pixabay.com

Іноземний заклад вищої освіти має посідати місце не нижче, ніж 3000 у міжнародному рейтингу якості освіти.

Кабінет міністрів дозволив відкривати філії в Україні іноземним вишам, які входять до одного з міжнародних рейтингів найкращих університетів світу. 

Відповідну постанову затвердив уряд, повідомляє Міністерства освіти і науки. 

"Щоб стати на крок ближче до Європейського союзу, ми відкриваємо нові кордони. Тож відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Отже, найкращі світові практики сфери вищої освіти будуть реалізовуватися і в українських університетах", – сказав заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

Дозвіл на роботу таких філій надаватиме МОН. Іноземний виш при цьому повинен входити до одного з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities — World Top 500 Universities і посідати при цьому місце не нижче ніж 3000. 

Водночас дозволи не будуть давати російським університетам. Також діє обмеження на створення філій з таких містах, як Київ, Харків, Львів, Дніпро і Одеса.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація