Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін призначив нового заступника міністра юстиції

У Кабінеті Міністрів визначилися з людиною, яка обійме посаду першого заступника Мін'юсту.

Кабінет Міністрів України призначив на посаду першого заступника Міністерства юстиції Олену Сукманову.

Про це йдеться на офіційному сайті Мін'юсту.

В міністерстві повідомили, що до призначення Олена Сукманова працювала на посаді заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації. Тепер вона приступила до виконання обов'язків першого заступника глави Мін'юсту.

"Олена Сукманова координуватиме напрямки роботи та спрямовуватиме діяльність структурних підрозділів, які безпосередньо підпорядковані Державному секретарю Міністерства: Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції; Директорату з питань адміністративної політики; Департаменту державної реєстрації та нотаріату; Департаменту публічного права; Департаменту приватного права". - йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що комітет з питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів з вимогою звільнити виконувачку обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун і її заступника Олександра Лінчевського. 

ВідеоНа мітинг до Кабміну люди вийшли через масову загибель бджіл

Бджолина труна в урядовому кварталі. На мітинг до Кабінету міністрів люди вийшли через масову загибель бджіл. Цього року, головно, через використання фермерами неякісних пестицидів, померло понад 45 тисяч бджолиних сімей. Пасічники вимагають на законодавчому рівні покласти відповідальність на фермерів за використання неякісних хімікатів. 

На мітинг до Кабміну люди вийшли через масову загибель бджіл

Залиште свій коментар

Вибір редакції