Кабмін ухвалив план підготовки до наступного опалювального сезону

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
180
Кабмін ухвалив план підготовки до наступного опалювального сезону

УНІАН

Зазначають на важливості врегулювання питання заборгованості виробників теплової енергії.

9 червня Кабінет міністрів схвалив план підготовки до опалювального сезону 2021-2022.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, і продовжується його закачування, щоб опалювальний сезон пройшов безперебійно та спокійно. Щодо вугілля - на складах майже 1,4 млн тонн. Цьому процесу необхідно приділити особливу увагу, аби країна повністю була забезпечена вугіллям і були зрозумілі джерела поставок", - зазначив очільник уряду.

Шмигаль додав, що окремо в плані визначається, що Міністерство енергетики та Міністерство регіонального розвитку повинні до початку опалювального сезону вжити всіх необхідних заходів, щоб врегулювати питання заборгованості виробників теплової енергії:

"Це наші домовленості з місцевою владою і ми їх будемо виконувати. Підкреслю, що в нашому плані реструктуризація боргів стосується саме підприємств теплоенергетики, які постачають тепло та гарячу воду", - підсумував Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Шмигаль заявив про важливий крок до створення в Україні фондового ринку: укладено Меморандум. За словами очільника уряду, підписання меморандуму є першим кроком до створення повноцінного Фондового ринку.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.