Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін змінив порядок оформлення паспорта у формі ID-картки

Від 1 листопада громадяни України зможуть змінити паспорт у формі книжечки за бажанням у будь-який час.

Уряд України вніс зміни до постанови про оформлення паспорта у вигляді ID-картки.

Про це повідомляє Державна міграційна служба.

Від 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час.

Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена. Відповідно до закону, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

Перший паспорт українцю видається безкоштовно. За заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Нагадаємо, що запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видають лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт уперше.

ВідеоУ Києві видали 10-мільйонний біометричний паспорт

Його отримала студентка Поліна, яка навчається на політолога в університеті імені Тараса Шевченка. Вручали урочисто у паспортному сервісі на столичній Площі Перемоги з рук президента. Привітати Поліну прийшов і Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков. 

У Києві видали 10-мільйонний біометричний паспорт

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції