Керівництво міліції цькувало патрульного Олійника під час Євромайдану - нардеп

Дата публікації
Керівництво міліції цькувало патрульного Олійника під час Євромайдану - нардеп

Мітинг на захист поліції в центрі Києва / УНІАН

За словами депутата, після побиття студентів, він написав рапорт на звільнення.

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко розповів, що патрульний Сергій Олійник, якого підозрюють в умисному вбивстві пасажира BMW, написав рапорт про звільнення з Оболонського РВВС під час Євромайдану.

"Патрульний Сергій Олійник, який підозрюється прокуратурою у вбивстві пасажира BMW, служив під час Майдану в Оболонському РВВС разом з сином Олексія Мочанова, з яким підтримував дружні стосунки. Після побиття студентів 29 листопада син Олексія Мочанова 2 грудня написав рапорт про звільнення за власним бажанням. Його товариш Сергій Олійник написав такий самий рапорт 5 грудня", - зазначив нардеп у Facebook.

Однак, за його словами, Олійника не відпустили з роботи, а керівництво "цькувало хлопця, який прийшов на роботу всього 6 місяців тому і змусили бути слідчим у справі одного з побитих Автомайданівців на Кріпосному провулку".

"Потерпілий Автомайданівець в інтерв'ю телеканалам підтвердив, що Сергій Олійник ставився до нього по-людськи, викликав швидку допомогу, давав зв'язуватися з рідними, був максимально коректний і співчутливий. Щоправда, це не змінює того факту, що він був слідчим у цій справі. Лише тільки 31 березня 2014 року Сергій Олійник нарешті був звільнений з міліції і за рік вирішив стати патрульним поліцейським", - додав Геращенко.

Також депутат зазначив, що прокуратура не висувала звинувачення в злочинах проти Майдану Мельнику.

Патрульный Сергей Олейник, подозревающийся прокуратурой в убийстве пассажира BMW, служил во время Майдана в Оболонском Р...

Posted by Антон Геращенко on Monday, February 22, 2016

Односелець Олійника Василь Грибалов розповів, що, будучи слідчим у справі автомайданівця, він написав протокол, не підписав його і звільнився.

Раніше народний депутат Ігор Луценко повідомляв, що патрульний поліції Сергій Олійник, який застрілив пасажира BMW, був причетним до затримання активістів Автомайдану, побитих "Беркутом" у Кріпосному провулку Києва 23 січня 2014 року. За його словами, активіст упізнав поліцейського та повідомив про це міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та його раднику Антонові Геращенку в соцмережах. Проте вони не відповіли на звернення.

Нагадаємо, вночі проти 7 лютого четверо молодиків на іномарці протягом години тікали від поліції. Зрештою поліцейські відкрили вогонь по автомобілю і застрелили 17-річного Михайла Медведєва. 18 січня столичний Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для патрульного Сергія Олійника, підозрюваного у вбивстві пасажира BMW під час автопереслідування в Києві. Поліцейський перебуватиме під вартою протягом 2 місяців. 

Раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос розповів, що підозрюваний в умисному вбивстві пасажира BMW працював слідчим у міліції, пройшов переатестацію і став поліцейським.

Наступна публікація