Київські таксисти готові возити трупи за подвійну плату

Київські таксисти готові возити трупи за подвійну плату

Таксі. Ілюстрація / Фото: Вкурсе

За гроші таксисти Києва готові на різні "подвиги"

Водії, які ледь не вчора отримали права, чіпляють шашечки та називають себе таксистами.

За те, щоб урвати побільше, готові піти навіть на  вбивство. У лютому столицю вразила новина – двоє столичних таксистів вбили пасажира лише за сто доларів.

Експеримент вирішила провести знімальна група програми "Гроші". На авторинку шашечок вистачає на будь-який смак. Журналісти купили жовтеньку шашечку за шістдесят гривень і перетворились на таксистів.

Експеримент розпочато. Наскільки терплячими можуть бути пасажири. У пляшку з-під горілки налили звичайної води. Пляшку поставили біля водія. Взяли пасажирів. Два чоловіки вмощуються на задньому сидінні.

За кермом жінка-таксист вдає, що п'є горілку. Пасажири навіть не обурились. Додали ненормативну лексику. Пасажири терпляче їдуть.

Жоден із пасажирів навіть не зробив зауваження таксисту.Але, коли машина зупиняється, хлопці стрімглав вискакують з машини і перехрестившись зникають у темряві.

Славко офіційно працює таксистом 8 років. Водій стверджує – лише у столиці близько сорока тисяч машин із шашечками.Справжніми таксистами називатися можуть одиниці. Інші – просто ганьблять професію.

"Таксистів ніхто не контролює. Я маю сам себе контролювати, без лікаря, державне техобслуговування ти ж отримуєш. І все і ти можеш працювати", - каже Славко.

За кордоном пасажирів обслуговують лічені служби таксі. Кожен водій, який має шашечку, зобов'язаний отримати державну ліцензію. Тарифи єдині для всіх, а поїздки у таксі вважаються найбезпечнішим способом пересування містом.

В Україні от-от мають прийняти закон про таксі. Залишити кілька служб. Він eже у Верховній Раді - депутати ніяк не можуть поділити ласий шматок бізнеса на пасажирах.

А поки таксисти роблять як хочуть. Славка ситуація не дивує.Таксист переконує - більшість водіїв із шашечками думають лише про швидкі гроші.

Наступний експеримент – чи погодитсья таксист на відвертий кримінал. Журналісти знайшли водія із шашечкою, який стоїть на вулиці і чекає клієнтів. Серед таксистів таких називають фільтровщиками.

Водій таксі радий клієнту. Журналісти домовились проїхати кілька кілометрів за сорок гривень. Лишили водія на вулиці і пішли за речами.

Винесли сміттєвий пакет, схожий за формою на тіло людини, з під'їзду і поклали у багажник таксі. Навіть заступ у руках не викликав у водія таксі зацікавленості. Журналісти попросили таксиста відвезти у лісочок неподалік. За гроші він з легкістю погодився стати співучасниками злочину. Вже на місці ціна зростає у два з половиною рази.

"Скільки? 40, як і говорили? Хлопці, я не знаю, що там у вас таке, ваші проблеми... сотка, і я питань не задаю, їду собі далі", - заявив водій.

Раніше Громадська рада при КМДА оцінила рівень тінізації ринку таксі в Києві у 85%.

Нагадаємо, іноземці, які побували у Києві за рік до проведення Євро-2012, вважають, що гіршим за столичні ресторани та готелі є тільки місцеве таксі. За 5-бальною шкалою роботу київських таксі опитані оцінили на 2,87 бали.

Читайте також:

У Запоріжжі таксист, який перевозив труп, потрапив у ДТП

Даїшники і "швидка" із задоволенням підробляють таксистами (відео)

85% столичних таксистів працюють нелегально

Іноземцям не сподобалися столичні таксисти

У Києві обіцяють таксі по 6 гривень за кілометр

Повʼязані теми:

Наступна публікація