Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кораблетроща в Одесі: з судна евакуювали весь екіпаж

Раніше на танкері відмовилися від евакуації.

З судна "Делфі", яке зазнало кораблетрощі під Одесою, вже евакуювали всіх трьох членів екіпажу.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Спочатку для евакуації намагалися використовувати надувний човен і водний скутер, але на заваді стали хвилі, і водолази відправилися витягувати моряків уплав", - писала Думская.

Нагадаємо, біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Судно стояло в акваторії порту "Південний". Його  почало відносити у море в бік Одеси. Потім суховантаж сів на мілину. Під час шторму хвилею корабель зняло з мілини й прибило до хвилеріза, судно б’ється об нього бортом.

Корабель повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Достеменно відомо, що на борту перебувають троє людей, всі вони громадяни України. Вони категорично відмовлялися залишати судно, тож їх не могли евакуювати. 

Чому екіпаж відмовляється від рятувальної операції, невідомо. Фахівці кажуть, або на борту щось заборонене, або в судна не оформлені усі необхідні документи.

Нині корабель переведено у режим кораблетрощі, тому евакуацію могли почати примусово.

Відео Людей, які відмовляються покидати суховантаж "Делфі", будуть евакуювати примусово

Біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж "Делфі". Судно стояло в акваторії порту "Південний". Його  почало відносити у море в бік Одеси. За попередніми даними, у суховантажа відмовив двигун. Видання Думская повідомляє, що натепер корабель сів на мілину. На борту можуть перебувати півтора десятки людей. З порту на порятунок вийшли два буксири. Рятувальні катери намагаються підійти і зняти з судна екіпаж.  

Людей, які відмовляються покидати суховантаж "Делфі", будуть евакуювати примусово

Залиште свій коментар

Вибір редакції