Перейти до змісту
Коронавірус в Україні лікуватимуть за новим протоколом: МОЗ вносить зміни

Коронавірус в Україні лікуватимуть за новим протоколом: МОЗ вносить зміни

Також внесено доповнення протоколів підходами до протимікробної терапії

Міністерство охорони здоров'я розширило схему використання лікарських засобів у протоколі лікування коронавірусу.

Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, цей протокол призначений для використання всіма медпрацівниками, які надають допомогу пацієнтам з коронавірусом. "Вчора, 17 вересня, я підписав наказ, яким затвердив новий протокол надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби, який розроблений нашими провідними фахівцями", - заявив він.

Основними змінами стали: внесення розширення використання глюкокортикоїдів, визначення алгоритмів призначення антикоагулянтної терапії.

Також внесено доповнення протоколів підходами до протимікробної терапії, конкретизовано показання для призначення лікарських засобів. Загалом до протоколу повністю включено підходи до медикаментозної терапії та кисневої підтримки хворих.

Нагадаємо, що в Україні 18 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 169 472. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 3200. 

Відео Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю. Про це заявили в ООН. Взимку у світі прогнозують ще одну хвилю коронавірусу. Чому вона може бути ще більш небезпечною?

Неконтрольований Ковід: чого чекати від коронавірусу взимку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин