Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КПВВ "Чонгар" буде модернізовано

КПВВ "Чонгар" буде модернізовано

Підписано меморандум щодо створення хабу в Чонгарі.

Контрольний пункт в'їзду-виїзду "Чонгар" на адміністративній межі з тимчасово окупованою Росією територією Автономної Республіки Крим буде модернізовано і забезпечено можливость зручного та швидкого отримання необхідних послуг українцями.

Підписано меморандум щодо створення хабу в Чонгарі для організації комфортного перетину громадянами адмінмежі. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Меморандум підписано віцепрем’єр-міністром України – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим, міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм, головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим, генеральним директором АТ "Українська залізниця" Іваном Юриком та директором з роздрібної торгівлі ТОВ "Сокар Енерджі Україна" Сергієм Коленченком.

За словами Резнікова, КПВВ мають бути максимально комфортними і функціональними – вони мають бути для людей.

"Є добра воля обладміністрації, є бажання допомогти від компанії "Сокар", яка є інвестором, є співпраця і підтримка з боку "Укрзалізниці", є величезний етап виконаної роботи з боку Міністерства інфраструктури, який є підґрунтям для подальшої роботи. Коли ми маємо таку командну роботу, результат не змусить себе чекати і буде точно позитивним. Для цього ми маємо все. Люди повинні знати, що про них пам‘ятають, про них дбають і хвилюються. Модернізація КПВВ на Чонгарі – це лише перший етап подальшої роботи", – заявив віцепрем‘єр-міністр.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що розмови навколо важливості будівництва сучасного КПВВ точилися з 2017 року.

"Спільними зусиллями з "Укрзалізницею" проєкт був реалізований у рекордні терміни – всього за 2 місяці. І вже працює з листопада минулого року. Сьогодні разом з колегами ми підписали Меморандум про співробітництво. КПВВ "Чонгар" буде модернізовано і забезпечено можливость зручного та швидкого отримання необхідних послуг українцями. Росія, як країна-агресор, захоплює силою, а ми повертаємо людей турботою. Бо ми держава для людей", – сказав міністр інфраструктури України.

Голова Херсонської обладміністрації розповів, що на сервісній зоні КПВВ "Чонгар" буде створено хаб, аби люди, що перетинають межу з тимчасово окупованою територією АР Крим, могли відпочити, скористатися додатковими сервісами.

Віцепрем‘єр наголосив, що Мінреінтеграції має намір запровадити комплексний підхід для вирішення питання належного облаштування КПВВ і у Херсонській області – на перетині адмінмежі із Кримом, і на КПВВ на лінії дотику в Донецькій та Луганській областях.

Як повідомлялося, 15 листопада 2019 року відновили роботу контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) "Чонгар" і "Каланчак" на адміністративному кордоні з окупованих Кримом, де від вересня 2019 року проводилася реконструкція. Режимні зони об’єктів мають адміністративно-службові будівлі, які поділено на три зони приміщень: для ДПСУ, ДФС та СБУ. Також є будівлі поглибленого огляду транспортних засобів. 12 лютого 2020 року на КПВВ "Чонгар" відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції