Кравцова офіційно призначили очільником "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Донині він обіймав посаду тимчасового виконувача обов’язків голови компанії.

Кабінет міністрів призначив Євгена Кравцова головою "Укрзалізниці".

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду.

"Глобальне завдання – перевезти все, що вироблене на внутрішньому ринку, нам необхідно отримати від "Укрзалізниці" більш якісний сервіс. Даємо мандат Євгену Кравцову на формування професійного правління. На підставі рішення незалежної наглядової ради", - заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Засідання Уряду (10.01.2019)

Засідання Кабміну. Завдання Уряду на 2019 рік незмінне: зміцнення економіки, створення виробництв та робочих місць для українців. Усе, що напрацює економіка, ми реінвестуємо і віддамо людям – через фінансування освіти, медицини, індексацію пенсій. #УрядГройсмана

Опубликовано Volodymyr Groysman Четверг, 10 января 2019 г.

"Члени наглядової ради, відповідно до цього порядку, вирішили провести оцінку в.о. голови правління Євгена Кравцова, зокрема, із залученням для цього зовнішнього консультанта з підбору персоналу", - розповів голова наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Шевкі Аджунер.

За його словами, Євгена Кравцова було одностайно обрано кандидатом на посаду голови правління "Укрзалізниці" та запропоновано до затвердження акціонером.

Зазначимо, раніше Кравцов виконував обов’язки голови компанії. Під його керівництвом було успішно завершено низку важливих інфраструктурних проектів: будівництво Бескидського тунелю в Карпатах, електрифікацію дільниці Потоки – Золотнишине на напрямку Полтава-Кременчук, збільшення пропускної здатності напрямку Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха – Маріуполь.

До того ж в Україні розпочато наймасштабніше за часи незалежності оновлення рухомого складу. На залізничну мережу вийшли перші новітні локомотиви General Electric – загалом поставлено вже 20 із 30 відповідно до рамкової угоди між Укрзалізницею та GE щодо 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого тягового складу.

Окрім цього, у надзвичайно стислі терміни реалізовано проект із запуску швидкісного експресу Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Нагадаємо, попередній керівник державної "Укрзалізниці" Войцех Балчун написав заяву про звільнення у серпні 2017 року. Основним кандидатом на в.о. керівника був перший заступник міністра інфраструктури та керівник наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов. Саме він перед призначенням Балчуна тимчасово керував "Укрзалізницею".

Залиште свій коментар

Вибір редакції