Локомотив General Electric вперше вирушив у рейс українською залізницею

Дата публікації
Перегляди
3147
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Локомотив General Electric вперше вирушив у рейс українською залізницею

Локомотив General Electric / Фото: Facebook/Володимир Омелян

Ще сім теж невдовзі вирушать у власні рейси.

Перший локомотив від американської компанії General Electric вирушив у рейс українською залізницею.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Сьогодні у свій перший рейс вирушив тепловоз "Тризуб" виробництва General Electric. Він повіз понад три тисячі тонн залізної руди на меткомбінати Донецької області – у стратегічно важливому напрямку", - заявив він.

За словами Гройсмана, ще сім таких тепловозів вже прийнято в експлуатацію і невдовзі вирушать у свої рейси.

"За планом, уже до наступної весни в Україні працюватимуть 30 новеньких локомотивів General Electric TE33AС серії Evolution. А далі – поглиблення локалізації виробництва тепловозів до 40% і залучення наших підприємств до глобального виробничого ланцюга GE", - зазначив голова українського уряду.

За даними "Укрзалізниці", наразі в Україні вже перебувають 20 тепловозів GE, ще 12 будуть передані до кінця лютого 2019 року. Крім цього, до кінця 2018 року всі 20 наявних локомотивів планують ввести в експлуатацію та відправити у рейси.

Нагадаємо, раніше відбулося підписання рамкової угоди загальною вартістю до 1 млрд доларів, що передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між "Укрзалізницею" та General Electric. Усього обсяг партії, яку поставить General Electric, становитиме не менше 30 локомотивів, які будуть залучені для перевезення вантажів. Вони матимуть назву "Тризуб".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3147
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація