Кримські окупанти пригрозили бойкотом Coca Cola

Незаконні чиновники незадоволені російською картою без Криму.

Самопроголошений губернатор анексованого РФ Севастополя Сергій Меняйло  заявив про те, що публікація новорічної карти  РФ без Криму компанією Coca-Cola у соцмережах може викликати бойкот продукції.

6 січня представники компанії Coca Cola принесли офіційні вибачення перед Україною за карту, де Росія була зображена з окупованим Кримом. Офіційні вибачення розмістило на своєму сайті МЗС України. Згодом карту із "російським Кримом" видалили із соціальних мереж.

Нелегітимний губернатор Севастополя назвав компанію "політично заангажованою" та заявив про те, що її вчинок може призвести до бойкоту з боку росіян, пише РИА "Новости".

"Вони бояться проблем в Україні, а в Росії проживає учетверо більше людей. Думаю, що після такого випаду компанія Coca-Cola дізнається, що кримчани і російські громадяни можуть образитися і перейти на вітчизняні безалкогольні напої", - сказав Меняйло. 

Скандал розгорівся, коли на офіційній сторінці російського представництва компанії Coca Cola розмістили вибачення перед росіянами за те, що на карті немає окупованого Росією Криму.

Після цього українці закликали бойкотувати продукцію компанії, а пильні юзери знайшли карту з Кримом у складі Росії і на сайті головного конкурента Coca Cola – компанії Pepsi.

Компанія Coca Cola пояснила свої дії – мовляв, це винне рекламне агентство, а сама компанія політикою не переймається. Від Pepsico жодних офіційних коментарів не надходило.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: