Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криваве вбивство у Вінниці: підозрюваний міг жити подвійним життям

Перед Новим роком у власній квартирі забили до смерті двох жінок і двох діток.

Моторошне вбивство сталося у Вінниці за кілька годин до Нового року. Там у власній квартирі загинула майже вся сім’я – дві жінки та двоє дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кров на стінах та підлозі, за обмежувальною стрічкою працюють криміналісти – напередодні тут сталося масове вбивство. "Черепно-мозкові множинні", - каже про характер травм начальник Вінницької міської поліції Сергій Синявський. Біля під’їзду стоять родичі – вони приїхали за 200 кілометрів зустрічати свято у цій квартирі. "Тітка моя проживала, це ми приїхали до дітей в гості на Новий рік. Не здогадуюсь і не знаю, що зробилось", - каже Володимир Чабанюк.

ВідеоКриваве вбивство у Вінниці: за кілька годин до Нового року загинули четверо членів сім'ї

За кілька годин до нового року у власній квартирі у Вінниці загинула майже вся сім’я: дві жінки та двоє дітей. Найменша трирічна дівчинка померла вже у лікарні від важкої черепно-мозкової травми. Поліція підозрює у вбивстві батька родини. Начебто, він сам і викликав швидку допомогу.

Криваве вбивство у Вінниці: за кілька годин до Нового року загинули четверо членів сім'ї

Сусіди нікого підозрілого не бачили і нічого не чули. Сім’я була порядна та небідна: 30-річний чоловік, його мати, дружина та двоє дітей жили у 4-кімнатній двоповерховій квартирі. "Він айтішник, програміст, вона просто домогосподарка", - каже сусід Артур. Нічого не чула про скандали в родині і голова ОСББ – з її слів, власник квартири активний, постійно допомагав по будинку. "Гарна сім’я, молода сім’я, для нас це горе. Знаю його особисто, відколи я голова ОСББ, він був відповідальний по під’їзду, він активний, він завжди за те, щоб щось зробити", - каже Валентина Клецко.

Саме голову родини слідство і підозрює у моторошному вбивстві. Чоловіка одразу затримали, він був тверезий та при здоровому глузді. "На підставі проведених слідчих дій, а також зібраних доказів, за підозрою затримано чоловіка. Він на момент прибуття поліції був у квартирі, і саме він повідомив швидку про виявлення", - каже речниця обласної поліції Анна Олійник. У середу підозрюваному обиратимуть запобіжний захід, наразі він затриманий. Чоловікові призначена психологічна експертиза. З власних джерел ТСН стало відомо, що крім офіційної, він мав ще одну родину на стороні. Чи могло це стати мотивом вбивства – відповідь на це питання має дати слідство. За масове вбивство чоловіку загрожує довічне ув’язнення.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції