Ландік поставив би пам'ятник українцям, які неправильно вибирають

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ландік поставив би пам'ятник українцям, які неправильно вибирають

Володимир Ландік вважає, що треба поставити українському народу пам'ятник / Фото: УНІАН

Нардеп Володимир Ландік співчуває українцям, які весь вибирають не тих людей, а потім лаються.

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік хоче побачити пам'ятник "стражденному українському народу, який, бідний, весь час вибирає".

Так він прокоментував можливість появи в Сквері Пам'яті Луганська пам'ятника Єкатерині II або Володимиру Великому під час інтернет-теле-прес-конференції.

"Взагалі я хотів би побачити пам'ятник стражденному українському народу, який, бідний, весь час вибирає. І кожен раз не тих вибирає, а потім лається", - зазначив нардеп.

Він зазначив, що "у нас є своя історія, саме луганського краю".

"Та й у нормальній країні пам'ятники ставляться за рахунок жителів, і на честь людей, які щось відкрили. Люди самі збираються і вирішують. А у нас ставлять пам'ятники тільки, щоб на цьому відмити бюджетні гроші", - наголосив Ландік.

На його думку, пам'ятники у будь-якому місті треба ставити за згодою народу. Тому треба робити референдум, пропонувати варіанти, "якщо вони взагалі потрібні".

Нагадаємо, що 4 липня в луганському ресторані "Баккара" син Володимира Ландіка - Роман - жорстоко побив 20-річну дівчину. Відеозапис інциденту викликала величезний суспільний резонанс в країні, і проти нього порушили кримінальну справу за статтею "хуліганство".

Читайте також:

Ландік розповів про "собачі" умови утримання сина

Ландік підключив тролів для "відбілювання" сина

Ландік-старший заявив, що син оговорив Єфремова через озлоблення

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація