Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко заявив, що подає у відставку

Генпрокурор України подає у відставку.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що подає у відставку.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді.

"Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України і ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня. Все, що я обіцяв Катерині Гандзюк у лікарні, робиться і буде робитися. Як глава правоохоронної системи, сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, чи Мустафа Найєм керуватиме слідством і з екранів телевізорів встановлюватиме винних, чи правоохоронні органи, які несуть за це кримінальну відповідальність", - сказав він.

Генпрокурор заявив, що обурений піаром на крові, який розгорнувся довкола справи Гандзюк.

"Я не уявляю, що може робити тимчасова слідча комісія при незакінченому слідстві. Зрозуміло, що у неї не буде навіть предмету роботи адже будь-яка інформація складає таємницю слідства і прокурор не дозволить – особливо, після вчорашнього витоку – допустити членів ТСК до будь-якого документа слідства. Це я вам прямо і відверто говорю", - додав Луценко.

Також він звернув увагу на те, що "сьогодні звинувачують не тих, хто вбив Гандзюк і затриманий Національною поліцією, а тих, хто, на думку слідчого, не вказує на потрібного їм замовника".

Нагадаємо, 6 листопада до Верховної Ради викликали керівників Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України. Причина - у парламенті хочуть заслухати звіти щодо розслідування справ нападів та вбивств громадських активістів.

ВідеоСправа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Покарати винних у смерті Катерини Гандзюк. До цього вже закликали у Державному департаменті Сполучених Штатів. Нині у цій кримінальній справі затримані п'ятеро підозрюваних - виконавці й організатор нападу. Серед них є люди, яких пов'язують із народними депутатами. Зокрема з представником БПП Миколою Паламарчуком. Як на ситуацію реагують у парламенті – далі в ТСН.

Справа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Залиште свій коментар

Вибір редакції