Луценко повідомив про список із 12 можливих замовників убивства Гандзюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор також поскаржився на витік інформації у ЗМІ.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що слідство розглядає 12 осіб як можливих замовників убивства активістки та радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді України.

"Сьогодні ми маємо підозри щодо 12 осіб, які, ймовірно, були замовниками цього злочину. Сама Гандзюк говорила про частину з них", - заявив Луценко.

Він також зазначив, що особисто йому активістка розповідала конкретно щодо трьох осіб із цього переліку. Водночас, за словами Луценка, вина організаторів та безпосередніх виконавців майже доведена.

Під час виступу генпрокурор також поскаржився на витік у ЗМІ інформації, якою тепер володіють підозрювані у цьому злочині.

Раніше Луценко заявив, що подає у відставку.

ВідеоСправа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Покарати винних у смерті Катерини Гандзюк. До цього вже закликали у Державному департаменті Сполучених Штатів. Нині у цій кримінальній справі затримані п'ятеро підозрюваних - виконавці й організатор нападу. Серед них є люди, яких пов'язують із народними депутатами. Зокрема з представником БПП Миколою Паламарчуком. Як на ситуацію реагують у парламенті – далі в ТСН.

Справа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Залиште свій коментар

Вибір редакції