Львів грюкнув дверима перед антифашистським конгресом комуністів

Комуністам відмовили в оренді приміщення, але вони збираються все одно зібратися у Львові на антифашистський конгрес у Львові - але пізніше.

Міжнародний антифашистський конгрес, запланований на 28 жовтня у Львові, не відбудеться.

Про це повідомив один з організаторів заходу, голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк.

За його словами, "місцева влада фактично заборонила проведення конгресу", побоюючись провокацій з боку радикально налаштованих сил напередодні запланованого на 29 жовтня приїзду президента України Віктора Януковича на відкриття стадіону до Євро-2012.

"Нам відмовили у наданні в оренду приміщення у Палаці Хоткевича, мотивуючи це проведенням там інших заходів, хоча у нас була попередня домовленість, і вже готувалися відповідні документи", - зазначив Калинюк.

Він зазначив, що організатори конгресу не відмовилися від його проведення, і після узгодження із зарубіжними партнерами визначать наступну дату проведення заходу, який "обов'язково відбудеться у Львові після святкування річниці Жовтневої революції".

Нагадаємо, що 28 жовтня у Львові планувалося проведення Міжнародного антифашистського конгресу за участю представників КПУ, КПРФ (Зюганова), ветеранських організацій, антифашистських об'єднань з України, Росії, Польщі, Чехії.

Читайте також:

У центрі Львова знайшли скарб ХІХ століття

Мер Львова бачить назву аеропорта з іменем Данила Галицького

Львівського МНСника номінували на російську премію "Шансон года-2012"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: