Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Люди перекрили дві розбиті дороги й вимагають їх відремонтувати

Мітингувальники чекають на приїзд обласних та київських чиновників.

В Україні заблокованими залишаються дві дороги – на Миколаївщині та на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей. Місцеві жителі вимагають відремонтувати шляхи, всіяні ямами.

Про це йдеться в сюжетах програми ТСН.Ранок.

Жителі села Возсіятське на Миколаївщині зустріли світанок посеред траси Миколаїв-Кропивницький. Напередодні ввечері вони поставили там намети та польову кухню, аби показати, що протесту не припинять, доки дорогу не відремонтують. Траса і досі заблокована. На стратегічному перехресті стоять намети, воно огороджене шворками, а протестувальники розбилися на групи і всю ніч чатували по черзі. Кажуть, що ніч минула спокійно. Із спостережень - збільшилася кількість вантажівок, які стоять в обох напрямках. Причому не лише у Возсіятському, а й в навколишніх селах.

"Ніч минула спокійно. Ми стояли тут і будемо стояти далі. Будемо чекати прем'єра, нехай роблять нам дороги, бо тут не можна ні дихати, бо пилюка стоїть. Дороги немає: ні проїзду, нічого немає", - каже місцевий житель Павло Маляренко.

Уранці у Возсіятському очікують на приїзд керівництва з обласного центру. Але згортати акцію не збираються.

ВідеоНочівля на дорозі. На Миколаївщині селяни заблокували трасу через ями

Напередодні ввечері вони поставили там намети та польову кухню, аби показати, що протесту не припинять, доки дорогу не відремонтують. Частина траси в аварійному стані, ями сягають метра завглибшки. Доведені до відчаю люди оголосили безстрокову акцію протесту. 

Ночівля на дорозі. На Миколаївщині селяни заблокували трасу через ями

Тим часом жителі трьох районів на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей посеред ночі заблокували шлях у селі Великий Рожин. Вони вимагають відремонтувати цю ділянку дороги, адже, кажуть, що через її жахливий стан до гірських сіл не можуть доїхати ані маршрутки, ані швидка допомога.

Востаннє шлях латали 15 років тому. Місцеві чиновники вже заявили, що цього року грошей на ремонт не передбачено. Однак така відповідь пікетувальників не влаштувала, тож протест вони обіцяють подовжувати, доки до них на переговори не приїдуть обласні очільники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції