Мама Лободи, яка працює депутатом в Ірпені, засвітилась у Малахова в Москві

Дата публікації
Перегляди
8751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Лободи, яка працює депутатом в Ірпені, засвітилась у Малахова в Москві

Фото: YouTube

Жінка прийшла на шоу "Пусть говорят" із тортом.

Депутатка Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Наталія Лобода, яка є матір'ю співачки Світлани Лободи, відвідала в Росії передачу "Пусть говорят" із телеведучим Андрієм Малаховим. Жінка спекла для програми торт та отримала квіти від співака Миколи Баскова.

У програмі донька депутата розповідала про візит знімальної групи "1+1". Продюсер Лободи визнала, що в знімальної групи забрали камеру і видалили знятий матеріал, що в Україні кваліфікується як перешкоджання журналістській діяльності й тягне за собою кримінальну відповідальність.

Також продюсер наголосила, що Лобода в Україні піддається постійній загрозі з боку "радикалів".

Ведучий Малахов припустив, що журналісти чекали на Миколу Баскова, який нібито мав би бути в Лободи.

Зазначимо, матір Лободи у програмі також показала свій маєток.

Нагадаємо, в селі Гореничі охорона Лободи зі зброєю в руках пограбувала журналістку "1+1" Олександру Панасенко. Після чого Нателла Крапівіна погрожувала їй фізичною розправою із залученням "чеченців" та особисто Рамзана Кадирова.

Директору охоронної фірми, який зі зброєю напав на журналістів, прокуратура Київської області вручила підозру за статтею "перешкоджання журналістській діяльності". Телеканал вимагає від правоохоронців обрати суворіше формулювання. Водночас стало відомо, що охоронці Лободи зареєстровані на тимчасово окупованій проросійськими бойовиками території Донецької області та надають послуги з охорони лідерів терористичного формування "ДНР".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація