Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір, яка тримала 11-річну доньку на ланцюгу, судитимуть за катування

Матір, яка тримала 11-річну доньку на ланцюгу, судитимуть за катування

Окрім жінки, підозри висунули її співмешканцю і сусідці.

В Одеській області  матері, яка тримала рідну доньку на ланцюзі, загрожує 10 років за ґратами - їй вручили підозру у катуванні 11-річної дівчинки.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Слідчі також встановили, до знущань причетні ще двоє: співмешканець матері та сусідка, яка запропонувала такий спосіб виховання. Їм обом теж оголосили підозру.

Цю історію ТСН розповідала у квітні. Голодна й недоглянута дівчинка втекла з дому, де дорослі пиячили. Коли мати її знайшла, прикувала ланцюгом до ліжка. Спочатку такі дії слідчі кваліфікували як умисні легкі тілесні ушкодження. Лише згодом правоохоронці таки побачили ознаки катування. Дівчинку з родини забрали та доправили до притулку.

Відео Матері, яка садила доньку на ланцюг, оголосили підозру у катуванні

Підозру у катуванні власної доньки за те, що посадила дитину на ланцюг, оголосили матері 11-річної дівчинки у Одеській області. Слідчі також встановили, що до знущань причетні ще двоє: співмешканець матері та сусідка. Їм обом також оголосили підозру. Приголомшливу історію про це ТСН розповідала у квітні. Тоді голодна й недоглянута дитина втекла з дому, де дорослі пиячили. Коли її знайшли, вирішили прикути ланцюгом до ліжка. Дівчинку з родини вилучили та доправили до притулку.

Матері, яка садила доньку на ланцюг, оголосили підозру у катуванні

Залиште свій коментар

Вибір редакції