Мер Миколаєва розповів, як садист-ґвалтівник став його підлеглим

Дата публікації
Перегляди
9593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Миколаєва розповів, як садист-ґвалтівник став його підлеглим

Мер Миколаєва розповів, як Присяжнюк потрапив до держструктур / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Мер Миколаєва Володимир Чайка про взяття на роботу в держслужбу мажора-садиста повідомив, що не може "бачити людей наскрізь"

Під час прес-конференції в міськвиконкомі Миколаєва, зібраної з приводу звірячого згвалтування Оксани Макар, мер міста Володимир Чайка розповів про одного з садистів, який працював на держслужбі.

Чайці було поставлене питання: "Як така людина могла працювати на держслужбі?".

Мер міста не відразу знайшовся, що відповісти і почав розповідати історію всього трудового шляху Присяжнюка, потім зауважив, що в його підпорядкуванні було всього то п'ять чоловік, а закінчив словами: "Я не рентген, що б так відразу бачити людину наскрізь".

Нагадаємо, один з ґвалтівників Оксани Макар Максим Присяжнюк є прийомним сином колишньої глави Єланецької райдержадміністрації Миколаївської області Людмили Присяжнюк. 

Після закінчення інституту Присяжнюк працював директором комунального підприємства Миколаївської міськради "Теплоенергосервіс". Кілька місяців тому підприємство за рішенням сесії міськради ліквідували, але Максиму Присяжнюку на біржу праці з нагоди безробіття йти не довелося - мер Володимир Чайка працевлаштував його юристом в міське управління культури. Там він і трудився - аж до того моменту, коли на нього наділи наручники. Неодружений.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація