Міхеіл Саакашвілі повернеться до Грузії - дружина політика

За словами дружини, Саакашвілі обов'язково найближчими днями повернеться на батьківщину.

На заході Грузії у місті Зугдіді кілька тисяч однодумців екс-президента Грузії, а нині голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі вийшли на мітинг.

Саме там, дружина Саакашвілі та кандидат в мажоритарні депутати від Зугдідського району Сандра Руловс сказала, що невдовзі її чоловік повернеться до Грузії, передає Громадське.ua.

"Якщо Міші доведеться прорити тунель з Одеси до Сололакі (район в Тбілісі), то він це зробить і буде з нами, щоб святкувати перемогу", – заявила Руловс.

Вона також зазначила, що все більше проникає в політику та намагається бути схожою на Міхеїла Саакашвілі, але їй до нього ще далеко, мовляв "Міша заздалегідь знає все, що станеться".

Варто зазначити, що вибори в Грузії мають відбутися 8 жовтня. Колишній прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі розповіла, що політик не повернеться на батьківщину, де на нього чекає суд. А всі ці "призови" необхідні для того, щоб команда не розбіглася.

Нагадаємо, сьогодні, 26 вересня, голова МВС Грузії пообіцяв заарештувати Саакашвілі у разі його повернення до країни.

Про це заявив міністр внутрішніх справ республіки Георгій Мгебрішвілі.

"Будь то Міхеіл Саакашвілі або будь-який інший громадянин, поліція буде діяти так, як визначено законом. Саме за передбаченими законом нормам ми будемо діяти, якщо в Грузію приїде Саакашвілі", - сказав він.

Як відомо, проти екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в країні порушено чотири кримінальні справи. Йому загрожує до 14 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: