Міністри Криму випробовуватимуть на собі імпортні продукти

При Раді міністрів Криму з'явиться комісія, яка дегустуватиме нові продукти.

В Криму з'явиться республіканська дегустаційна комісія, яка працюватиме при Раді міністрів автономії.

Члени уряду будуть перевіряти на собі нову, оновлену чи імпортну продукцію, перш ніж вона потрапить на прилавки. Відповідний проект постанови розміщений на офіційному сайті Радміну.

До складу дегустаційної комісії увійдуть 11 осіб. Її очолить віце-прем'єр - міністр курортів Георгій Псарьов, заступником дегустаційної комісії стане гендиректор ДП "Кримстандартметрологія" Микола Васильєв, а секретарем - інженер інформцентру цього держпідприємства.

Членами комісії є віце-прем'єр - міністр економрозвитку Катерина Юрченко, міністр АПК Валерій Кравець, головний санлікар республіки Наталя Пеньковська і головний ветеринар Марія Мірошниченко, а також ще четверо співробітників "Кримстандартметрологія".

При цьому на дегустаціях можуть бути присутні представники громадських організацій або ЗМІ, але тільки по персональному запрошенню голови або заступника голови комісії. Крім того, вся інформація на комісії є конфіденційною - її оприлюднення кваліфікується як розголошення комерційної таємниці.

Дегустаційна комісія не рідше ніж раз на півроку буде збиратися на дегустаційні наради в залі "Кримстандартметрологія" з органолептичної оцінки якості харчових продуктів, які виробляються в Криму або імпортуються в автономію.

На стіл до дегустаторам потрапить підготовлена ​​до випуску нова і оновлена ​​продукція, підготовлена ​​для виставок і конкурсів, а також продукція підприємств, які змінили нормативні документи.

Кожен зразок отримає оцінку за 10-бальною системою, і якщо продукція набирає менше 7-ми балів, комісія рекомендує відправити її на доопрацювання. Всі витрати з виготовлення та доставки зразків на дегустацію нестиме виробник.

Читайте також:

Мєдвєдєву не дали спробувати цукерку на шоколадній фабриці

Найкращий спирт можуть визначити лише жінки

Дружина соратника Тимошенко пішла на бал у діамантах і смарагдах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: