Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони відправить на Закарпаття штурмовий батальйон

Він буде розташований у місті Берегово.

Міністерство оборони України розглядає можливість розташування у місті Берегово на Закарпатті батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Про це йшлося на зустрічі між міністром оборони України Степаном Полтораком та очільником Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, передає прес-служба Міноборони.

"У м.Ужгород відбулася робоча нарада міністра оборони України  Степана Полторака та голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. Під час спілкування було розглянута можливість розташування батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади у м. Берегово...", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для цього також планується облаштувати відповідну інфраструктуру військових підрозділів у Мукачеві та Ужгороді та житла для військовослужбовців.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан 28 липня заявив, що не вірить у реалістичність прагнень України вступити до НАТО і ЄС. В Україні вважають, що слова Орбана "відображають підходи країни-агресора" і не відповідають політиці ЄС. Також він назвав "примітивною" політику Євросоюзу щодо Росії, який стверджує, що Москва становить загрозу. На думку Орбана, більшість європейських країн не відчувають загрози від Росії, тому їм потрібно розвивати з нею двосторонні відносини. 

Також МЗС України вимагає від Угорщини пояснень через антиукраїнські заяви Орбана та рішення уряду створити посаду уповноваженого міністра, який буде відповідати за розвиток Закарпатської області.

ВідеоВ уряді Угорщини спростували інформацію про створення окремого міністерства у справах Закарпаття

МЗС України вимагає роз’яснень від угорського уряду. Там начебто створили спеціальне міністерство з питань розвитку Закарпатської області та програми дитячих садків Карпатського басейну. ТСН вдалося отримати офіційне роз’яснення з офісу угорського прем’єра.

В уряді Угорщини спростували інформацію про створення окремого міністерства у справах Закарпаття

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції