Місцеві вибори: поліція відкрила 39 кримінальних проваджень

Дата публікації
Перегляди
462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місцеві вибори: поліція відкрила 39 кримінальних проваджень

Фото: Associated Press

Правоохоронці склали шість адмінпротоколів.

Від 5 вересня поліція відкрила 39 кримінальних справ, пов’язаних із місцевими виборами 25 жовтня.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції.

Зазначається, що 21 провадження пов’язані з порушенням виборчого законодавства, це підкуп виборців, надання неправдивих відомостей до Державного реєстру виборців, перешкоджання здійсненню виборчого права тощо. Ще 18 кримінальних справ стосуються виборчого процесу. Йдеться про хуліганство, крадіжки, підроблення документів, легкі тілесні ушкодження тощо.

Загалом територіальні органи Національної поліції зареєстрували 381 повідомлення, пов’язане із виборчим процесом. Найбільше заяв стосувалися порушення порядку ведення агітації  — 96; підкупу виборців — 45. Найбільше повідомлень зафіксовано у Донецькій (74), Дніпропетровській (39), Херсонській (24) і Луганській (23) областях, а також у Києві (38).

Крім того, правоохоронці склали шість адмінпротоколів: у Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій областях і на Волині. 

Нагадаємо, у суботу, 5 вересня, в Україні офіційно розпочався виборчий процес місцевих виборів. Вибори-2020 відбудуться за новими правилами у зв'язку з початком дії нового Виборчого кодексу. 

Виборчий ярмарок: хто рветься до влади на місцях і які нові правила для виборів у 2020-му

Виборчий ярмарок: хто рветься до влади на місцях і які нові правила для виборів у 2020-му

 

Наступна публікація