Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обшуки тривають одразу у кількох місцях.

Співробітники Служби безпеки України покинули будинок намісника Києво-Печерської лаври митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла (Лебідя).

Як повідомляє кореспондент ТСН, після обшуку правоохоронці зачитали статтю, за якою підозрюється Павло та заявили, що обшуки в інших місцях тривають. Де саме, не конкретизували.

Адвокат митрополита Олександр Ромасєв повідомив, що обшук будинку тривав від 8 ранку до 12 години. СБівці нічого не вилучили. Також захисник розповів, що намісник у цьому будинку не живе, хоча є власником. Будинок населений, але хто там мешкає, адвокат не розкрив.

Крім того до  будинку Павла приїхали представники ОБСЄ – вони здійснюють огляд місця обшуку.

Нагадаємо, обшуки у митрополита проводяться у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України - порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

ВідеоСБУ проводить обшуки у намісника Києво-Печерської лаври

Обшуки у митрополита. Із самого ранку працівники СБУ проводять слідчі дії в оселі намісника Києво-Печерської лаври. Про це на брифінгу повідомив начальник апарату голови СБУ Ігор Гуськов. За його словами, слідчі дії проводяться у межах кримінального провадження за статтею про розпалювання міжконфесійної ворожнечі. 

СБУ проводить обшуки у намісника Києво-Печерської лаври

Залиште свій коментар

Вибір редакції