МОЗ оновило перелік карантинних зон: Київ опинився у "червоній"

МОЗ оновило перелік карантинних зон: Київ опинився у "червоній"

Фото: Associated Press

Суворі обмеження діють у чотирьох областях і Києві.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: Київ опинився в "червоній" зоні.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 19 березня. 

У столиці протягом трьох днів перевищені показники госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом, а також завантаженість лікарняних ліжок з киснем. За визначеного показника 60 на 100 тисяч населення, завантаженість медзакладів становить  98,7. Показник завантаженості ліжок з киснем збільшився до 71,4%. До слова, норма становить - 65%. 

Окрім столиці, на "червоному" рівні залишаються Буковина, Прикарпаття, Закарпаття та Житомирська область. "Червона" зона буде скасована, якщо регіон досягне норми показників протягом не менше п'яти днів поспіль.

На "помаранчевому" рівні 12 регіонів - це Вінницька, Донецька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська області.

Всі інші області - "жовті": Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Чернігівська.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 19 березня зафіксовано 15 850 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померли 262 людини, ще 4 592 одужали. Було проведено 115 274 тестів. 

Нагадаємо, від 24 лютого Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей на зони за рівнем коронавірусної небезпеки. Базовою була "жовта" зона. Якщо у якійсь із зон погіршиться епідеміологічна ситуація, то місцева влада повинна вжити необхідних заходів з метою недопущення погіршення захворюваності. Зокрема, якщо один із показників "жовтої" зони, буде перевищений, то регіон перейде до "помаранчевого" рівня.

Новини України: за даними МОЗ, майже 16 тисяч громадян отримали позитивний тест на COVID-19

Новини України: за даними МОЗ, майже 16 тисяч громадян отримали позитивний тест на COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація