Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ планує віддати закупівлю ліків незалежній агенції

МОЗ формуватиме замовлення ліків та вакцин, а агенція займатиметься проведенням тендерів, закупівлею та доставкою ліків до України.

МОЗ України у 2018 році передасть функцію закупівлі ліків за п'ятьма програмами незалежній закупівельній агенції Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, - пише "Укрінформ".

"Ми оберемо три або п'ять державних програм, які йтимуть через агентство, можливо, це буде державне підприємство", - зауважила Супрун.

Зараз державні закупівлі здійснюються за 34 державними програмами. Планується, що створення агенції триватиме протягом 2016-2017 років.

За словами Супрун, МОЗ формуватиме замовлення ліків та вакцин, а агенція займатиметься проведенням тендерів, закупівлею та доставкою ліків до України.

Нині проведення тендерів та закупівлю ліків за держпрограмами здійснюють ПРООН в Україні, ЮНІСЕФ та британська закупівельна агенція Crown Agents. 

Нагадаємо, що раніше в одному з сіл на Прикарпатті викрили цех із кустарного виготовлення медикаментів

Виробництво фальсифікату діяло поруч із підпільною нарколабораторією, де переробляли коноплі. А та працювала під прикриттям гусячої ферми.

Відео Шлях на дно української медицини: в лікарнях невеликих міст катастрофічно не вистачає спеціалістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції