На Харківщині через холодні батареї подовжили канікули

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працюватиме лише одна школа, в якій приміщення опалюються газовою топковою.

У Куп’янську в 10 закладах загальної середньої освіти подовжили осінні канікули до 8 листопада.

Про це повідомили у пресслужбі відділу освіти Куп’янської міської ради.

"Відділ освіти Куп’янської міської ради повідомляє, що у зв’язку з відсутністю опалення у закладах загальної середньої освіти міста, недотриманням температурного режиму у навчальних приміщеннях закладів, враховуючи інформацію закладів загальної середньої освіти міста про ухвалені рішення (відповідно до ст. 23 Закону України "Про освіту", ст. 16 Закону України "Про загальну середню освіту") про подовження терміну проведення осінніх канікул до 08.11.2019, з метою збереження здоров’я учнів, уникнення підвищення рівня захворюваності учасників освітнього процесу, осінні канікули у 10 закладах загальної середньої освіти міста подовжені до 08.11.2019", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у відомстві, причиною відсутності опалення є невиконання зобов’язань теплопостачальною організацією КП "Обласний інформаційно-технічний центр" відповідно до укладеного з відділом освіти договором, у зв’язку з процедурою підписання угоди з НАК "Нафтогаз України".

Водночас зазначається, що освітній процес не буде припинено у початковій школі навчально-виховного комплексу "Школа - гімназія №3", оскільки його приміщення опалюються газовою топковою.

Нагадаємо, раніше у міністерстві розвитку громад і територій України повідомили, що в усіх областях України підключили опалення. Водночас у Львові через потепління вже відключили батареї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції