На Харківщині тюремник жорстоко побив одноногого підлітка

Причиною агресії став старенький "Запорожець".

У Харківській області співробітник колонії побив підлітка-інваліда. 16-річний хлопець разом із друзями заліз у старенький уже непрацюючий "Запорожець", а втекти не встиг, бо не має ноги і пересувається на милицях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підліток втратив ногу через онкологічне захворювання, але навіть на милицях гуляє із друзями. Того вечора четверо підлітків просто посеред вулиці помітили старий автомобіль, двері якого, кажуть, незамкнені, тож посідали, щоб зробити фото. Аж тут нагодився розлючений власник. "Підбігає, пшикає перцівку сюди, всі втікають через переднє, а я встаю, у мене милиці стояли тут – рукою їх скидаю випадково, він б'є мене по голові, і я падаю назад у салон. Він надів на мене кайданки", - розповів постраждалий Роман Умеренков.

ВідеоНа Харківщині співробітник колонії побив підлітка з інвалідністю

Уже вдома мама нарахувала у хлопця численні гематоми та синці. Вона твердить, що власник авто бив її сина гумовою палицею. "Три по голові, чотири, чи я вже не пам'ятаю скільки, по спині, на руці. Хотів тягти до себе у двір, кажучи що обов'язково зламає ногу і пальці на руці розіб'є молотком", - каже Світлана Умеренкова. Друзі Романа кажуть, що чоловік був нетверезий, і просто скористався немічністю інваліда. "Він бачив, що там одна нога. Він не міг не помітити, тому що поряд милиці стояли", - твердить приятель Олександр.

Врятував Романа сусід власника авто, який вибіг на шум та викликав поліцію. Не на камеру чоловік каже, що на цій вулиці часто грабувають машини, тож припускає – сусід намагався захистити майно. Захищати працівника взявся начальник колонії – мовляв, той мав право на захист майна. Теж саме власник машини написав і в своїй заяві в поліцію. "Перевіряється цей факт, нібито він пошкодив автомобіль марки "Запорожець", який знаходився у неробочому стані. Саме через це у них почався конфлікт і були спричинені тілесні ушкодження", - пояснила начальник слідчого відділення Харківського відділу поліції Любов Луценко.

Підозру власнику "Запорожця" поки що не оголошували, бо чекають результатів експертизи знятих побоїв. Водночас у поліції не відкидають, що дії підлітків теж можуть кваліфікувати, як дрібне хуліганство.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар