Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині впіймали ще одного виробника отруйної горілки

Податківці зізнаються, що не мають можливості простежити долю всієї смертоносної партії алкоголю.

На Харківщині взяли під варту ще одного підозрюваного у розповсюдженні отруйного алкоголю, що спричинив масові смерті людей. Кілька днів тому мешканця області затримали, коли той перепродавав власникам магазинів 400 літрів сурогатної горілки, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Правоохоронці підозрюють, що йдеться про ту саму отруту, від якої вже померли 54 людини, а всього по країні отруїлося 122 особи. Загалом підозру оголосили 8 цеховикам, які виготовляли та реалізовували фальсифікат. "Запобіжні заходи у всіх різні. У виробника безпосередньо алкоголю та його двох пособників тримання під вартою, у третього домашній арешт, ще троє підозрюваних – це господарі магазинів", - уточнила речник обласного прокурора Віта Дубовик.

Відео На Харківщині затримали ще одного підозрюваного у розповсюдженні отруйного алкоголю

Фіскальна служба і далі виявляє точки продажу. Сьогодні її працівники знайшли ще кілька наливайок, де підозрілу горілку незаконно реалізовували з-під прилавка. Її перевіряють на вміст отруйного метилового спирту. Пошук сурогату ускладнює те, що спиртне розповсюджували через інтернет. "Вилучено більшість цієї продукції, однак, на жаль, є система реалізації по інтернету. Ми навіть не знаємо, куди вона пішла – ось у чому проблема", - розповів начальник центральної податкової інспекції Харкова Юрій Зайцев.

Нагадаємо, в Україні продовжує зростати кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем. За даними Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, станом на 7 жовтня у Харківській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях підтверджено 53 летальних випадки внаслідок вживання підробленої горілки.

Фотогалерея Прокуратура Харківщини встановила особу виробника "вбивчої горілки" (4 фото)

Організатора виробництва фальсифікованого алкоголю та його спільників затримали минулого тижня. Вони тоннами виробляли спиртні напої, використовуючи завезений із Росії технічний спирт. Головному підозрюваному обрали запобіжний захід таємно, не розкриваючи його особи, аби не нашкодити слідству виявляти спільників злочинця.

Відрізнити смертельну горілку на око чи смак неможливо, тому найголовніше - правильно діяти в разі появи симптомів отруєння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції