На Херсонщині з алкогольним отруєнням госпіталізували маленьких дівчаток

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікарі врятували малечу від п’яної смерті, а тепер розшукують горе-батьків.

Двох маленьких пʼяних сестричок доправили до лікарні в Чаплинці Херсонської області. Їх підібрали з вулиці сусіди, а медики врятували від інтоксикації алкоголем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз 2-річна Люда і 4-річна Марина чисті, розчесані й нагодовані, їх життю та здоровʼю нічого не загрожує. Але ніч дівчатка провели в реанімації, а до районної лікарні їх ледь живими привезла швидка. Медики рятували дівчаток від алкогольної інтоксикації. "Я думаю, швидше за все, це вино, бо блювота була таким, більше червоним кольором. На ранок мені дівчинка повідомила, що меньша випила два кухлі, а старша кухоль. Начебто їх тато напоїв", - розповів в.о. завідувача відділення реанімації Чаплинської районної лікарні Сергій Мінаєв.

Відео Двох п'яних малолітніх дівчаток врятували від смерті лікарі на Херсонщині

У Чаплинці сестричок 2 і 4 років в алкогольному сп'янінні буквально підібрали з вулиці сусіди. Лікарі кажуть, аби малих вчасно не доправили до лікарні, вони могли б померти від інтоксикації. Коли діти прийшли до тями, розказали медикам, що пили вино разом з татом.  

Двох п'яних малолітніх дівчаток врятували від смерті лікарі на Херсонщині

Дівчаток забрали з вулиці: старша була при свідомості, а молодша лягла і заснула просто на проїжджій частині. Швидку викликали сусіди. Вони кажуть, що дівчатка вешталися вулицею і щось собі співали, а в руках мали пляшку від чаю. Те, що в пляшці був не чай, здогадалися, коли дітям стало зле. Батько на цей час уже був геть пʼяний і спав. "Не бачили з учорашнього дня. Приїжджали, його витягували за ноги з хати, бо він ніякий був. І все", - розповіла сусідка Тетяна Шотік.

Наразі батьків дівчаток удома немає, хата зачинена. На подвірʼї собака, котеня і кілька качок, у сараї кричать зачинені кози. Мами дівчаток немає вдома вже кілька днів – вона, зі слів сусідів, працює на полях і забезпечує родину. Малих лишила на чоловіка, який господарює вдома. "Начебто нормальні", - кажуть про родину сусіди, а щодо пиятики додають: "А хто не п’є?"

У поліції кажуть, що родина стоїть на обліку як неблагонадійна вже 10 років. Крім Люди і Марини, в батьків є ще 5 старших дітей, які вже живуть самостійно. До лікарні провідати малих приходила тільки одна старша сестра. У поліції відкрили проти батька два адміністративні провадження – за споювання неповнолітніх і неналежне виконання батьківських обовʼязків. Маму дівчаток досі розшукують. Після лікарні дітей переведуть до санаторію, а потім їхнього тата Миколу і маму Ольгу, найпевніше, позбавлять батьківських прав.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

алкоголь, рівень влкоголю у крові, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції