На Київщині через знущання школярів повісилася 9-річна дівчинка

На Київщині через знущання школярів повісилася 9-річна дівчинка

Керівництво школи навідріз відмовляється коментувати трагедію.

На Київщині 9-річна школярка вчинила самогубство. Дівчинка повісилася на власному подвір'ї, на яблуні. Взявши за мотузку пасок від халата. Сусіди подейкують, причиною могли стати складні стосунки з однокласниками, які її постійно ображали.

Те, що з дитиною сталося лихо відчув батько. Не додзвонившись до дочки, попросив сусідку, щоб та провідала дівчинку. Вона й знайшла дитину повішеною за хатою.

Звістка про смерть дитини приголомшила усе село. Сусіди упевнені, 9-річна Саша вкоротила собі віку, бо частенько жалілася, що з неї знущаються однокласники.

У селі її називали індиго. Кажуть, була надто розумною як на свій вік.

Керівництво школи навідріз відмовляється коментувати трагедію. Утім, тут не відкидають - дійсно, проблеми з однокласниками в школярки були. Діти кажуть, що дівчинку обзивали, а інколи навіть били.

Від такого тиску дитина рятувалася в кабінеті психолога.

Але непорозуміння у школі - це лише частина причин трагедії. Ймовірніше, кажуть психологи, дитина некомфортно почувалася і в у сім'ї.

"Вони можуть покінчити життя самогубством тільки з однієї причини, що вони не відчувають цінності життя", - каже психолог Юрій Калашников.

Фахівці ж радять прислухатися до дитини. І якщо спілкування з однокласниками доводить її до сліз, краще перевести доньку чи сина до іншої школи.

Саша була єдиною дитиною у сім'ї. Сьогодні її поховали. Будинок родина вирішила продати, аби хоч якось притлумити нестерпний біль спогадів.

Нагадаємо,у Чернівецькій області у вівторок, 18 жовтня, близько 9.30 ранку на уроці фізкультури помер учень восьмого класу 1997 року народження.

Читайте також:

На Запоріжжі у школі вибухнула граната: 2 школярів постраждали

На Одещині троє школярів зґвалтували 5-річного хлопчика

На Луганщині випускник помер після вправи на турніку

На Одещині на уроці фізкультури п'ятикласницю вбила блискавка

На Київщині 9-річна школярка вчинила самогубство

На Київщині 9-річна школярка вчинила самогубство

Повʼязані теми:

Наступна публікація