Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині шершні закусали до смерті чоловіка

Господар намагався знищити гніздо комах, але ті йому помстилися.

На Львівщині від укусів шершнів помер 57-річний чоловік. До фатальних наслідків призвела спроба господаря вигнати комах із подвір'я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік став поливати гніздо надокучливих комах водою, а розлючені шершні накинулися на нього та покусали. Потерпілий устиг добігти до хати і розповісти рідним, що сталося. "Поки мати підійшла, він уже упав у хаті, тиск упав і вже майже не дихав", - розповів син Юрій Романчук. Рідні викликали швидку, але допомоги чоловік не дочекався. Він помер від анафілактичного шоку і зупинки серця. "Укус шершнів був у голову, і це пришвидшило смерть потерпілого", - каже фельдшер медичної служби Мирослав Куць.

Відео На Львівщині від укусів шершнів помер чоловік

Бджолярі зі стажем попереджають, що навіть один укус шершня може бути смертельним. Отруту комахи вони порівнюють зі зміїною та кажуть, що без оперативної сторонньої допомоги постраждала людина матиме дуже великі проблеми. Біологи пояснюють, що шершні кусають лише тоді, коли розцінюють поведінку людини як напад – і змушені захищатися. Фахівці ж радять: щоби позбутися шершнів, треба лити на них кріп. І бажано робити це вночі, коли комахи погано бачать. А ще краще – доручити цю справу спеціалістам і не ризикувати власним життям.

Минулого місяця на Черкащині шершні закусали до смерті лісоруба. Чоловікові був 31 рік.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції